Betboo Güvenilir mi?

Intera N.V. üzerinden kurulum gösteren Betboo uzun süredir yayın hayatındadır. Öyle ki ülkemizde de ilgi gören markanın kapatılması mümkün değildir. Bunda kar marjının düşük olmasından kaynaklı yüksek oranlarının etkisi bulunuyor. Bahis oranları yüksek olan kaçak markaların daha fazla ilgi gördüğü açıktır.

Sportsbook Bonus İNCELE ÜYE OL
1 600 TL : %150 İncele Kayıt
2 700 TL : %200 İncele Kayıt

Kaçak olmasında ki sebep ise farklı merkezler üzerinden yasal izinlere sahip olmasıdır. Türkiye’den izinleri olmasa da güvenilir bir yapıya sahip olduğu biliniyor. Bu bağlamda üyelerine iki adet komisyon üzerinden almış olduğu izinlerini gösteriyor. Bunlardan ilk Curacao Gaming Control Commission olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğeri ise Malta tarafından alınmıştır. Betboo güvenilir mi sorusu için de başta lisanslarına yönelik incelemeler yapabilirsiniz.

 

Sitenin Yazılım Sağlayıcıları Hangileri?

Yazılım sağlayıcıları bulunan sitelerin daha güvenilir oldukları biliniyor. Üstelik hizmetlerinde de herhangi bir sorun yaşanmadığını da söylemek gerekiyor. Destek gördükleri firmalardan dolayı sorunsuz bir şekilde aktif olabilirsiniz. Burada sizlere Netent ve Evolution Gaming isimleri sunulacaktır. MicroGaming üzerinden dahi oyunlarının desteklenmesi söz konusudur. Son olarak ise Game Account markasını göreceksiniz. Tüm bu markaların sitenin alt bölümünde de sunulması sağlanıyor. Yani ziyaretçi olarak da alt yapısı adına fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak genel anlamda yapısını öğrenmek için mutlaka hesap açmalısınız. Hesap açarken de herhangi bir bilgi hatasına yer vermemeye özen göstermelisiniz.

Sitenin Ödeme Merkezleri Nelerdir?

Güvenlik adına dikkat edilmesi gerekilen bir diğer konu ise ödeme yolları olarak biliniyor. Ödemeler için de anlaşmalı olunan merkezler üzerinden ilerleme sağlamalısınız. Bunun için sizlere Banka Havalesi, kredi kartı ya da ön ödemeli kartlar eşlik edecektir. Ecopayz yöntemi üzerinden de ödemelerin yapıldığı sitelerden birisidir. Tüm bu kanallar için ücretsiz işlemlere yer verildiğini de söylemeliyiz. Komisyon almaması da sitenin bir diğer olumlu özelliği olarak biliniyor. Üstelik işlem hızının da iyi durumda olduğunu söylemek gerekiyor. Öyle ki bu konuda şikayet almaması da avantajlı bir platform olduğunu gözler önüne seriyor. Güvenilir olup olmadığını ödemelerde ki tutumundan ve kullanıcıların yorumlarından da anlayabilirsiniz.